0

پیش بینی اهداف بیتکوین ریالی-برای تهاجم بزرگ اماده شوید

پیش بینی هدف بلند بیتکوین ریالی

برای موج سوم صعودی آماده شویم


در این تحلیل ما قیمت ریالی بیتکوین را تحلیل الیوت کردیم 

 

بر اساس تحلیل زیر تمام موج صعودی در سال 2023 یک تنها گام اولیه برای یک موج صعودی بزرگ بوده و بازار در حال آماده شدن برای یک صعود بزرگ است.

بر این اساس هم اینک قیمت ریالی بیتکوین با مقاومت مهم و استراتژیک دو میلیارد و سیصد و سی میلیون تومان روبه شده و تا زمانی که این سطح شکسته نشود گام صعودی جدید نخواهیم داشت.

بر اساس سطوح حمایتی و مقاومتی پرایس تایمی حمایت یک میلیاردو هفصدو هشتاد میلیون تومان مهمترین حمایت است و در صورتی که بیتکوین به این سطح پولبک بزند ،موج صعودی سوم آغاز خواهد شد. از نظر زمانی در فروردین 1403 بهترین موقعیت برای پولبک خواهیم داشت 

دو سناریو برای بیتکوین ریالی متصور هستیم

سناریوی اول ،شکست و عبور از مقاومت دو میلیاردو سیصد و سی میلیون تومان است که در این صورت ، سه میلیاردو چهارصدو شصدو نه میلیون تومان هدف بعدی بیتکوین خواهد بود که در فرودین 1403 به آن خواهد رسید.

سناریوی دوم: این است که بیتکوین از همین ماه (دی ماه) تا فروردین 1403 اصلاح کرده و تا یک میلیارد و هفصدو هشتاد میلیون تومان افت داشته باشد،سپس در فروردین ماه 1403 ،از همین سطح موج صعودی سوم آغاز شده و هدف چهار میلیارد دو پانصد و هفتاد میلیون تومان را در نیمه اول سال 1404 کسب کند.

 

احتمال شکل گیری سناریوی دوم بیش از 60 درصد است اما در صورتی که اوایل بهمن ماه مقاومت دو میلیارد و سیصد میلیون تومان بیتکوین شکسته نشود، سناریوی دوم ،یعنی شروع موج صعودی سوم در فرودین 1403 قطعی خواهد شد.

 

*توجه داشته باشید که قیمت ریالی بیتکوین ،حاصل ضرب قیمت جهانی در نرخ تتر به ریال است ،و پیش بینی ریالی بیتکوین نهایتا نرخ بازده سرمایه گذار را نشان میدهد.

 

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://taperun.com/?p=1000014039
اشتراک گذاری:
واتساپتوییتر

نظرات

0 نظر در مورد پیش بینی اهداف بیتکوین ریالی-برای تهاجم بزرگ اماده شوید

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.